Іронія людського розуміння

Люди за своєю природою допитливі; і нічим не прикрашене знайомство з фактами спокушає навіть тих, хто із задоволенням слухає балакучі небилиці (с) Пліній Молодший

Іронія людського розуміння: нам завжди потрібні причини, пояснення до найпростіших речей. Чомусь іноді мозок не хоче сприймати правду, якщо в ній немає чогось дуже «глибокого» та, на наш погляд, «гідного» уваги. Нам так і хочеться побудувати стіни навколо істини.

Якщо ти бачиш, як близькі люди щиро проявляють свою любов до тебе, не слід шукати цьому мотив; не слід дивитися крізь призму, коли і так все видно. Спробуй хоча б на мить уявити, що ти для когось – найдорожче, що в них є, тоді безглуздим думкам у голові просто не буде місця. Люблять не розумом, а серцем, без коментарів.

Коли хтось зробив тобі боляче, коли цей «хтось» – занадто важливий у твоєму житті, не проси пояснень, та тим паче – не вигадуй їх сам. Ми помиляємось, тому що ми – люди. Цього має бути достатньо.

У дні, коли твої молитви не чують відповідей, не впадай у відчай. Можливо, Він випробовує твоє терпіння, аби подарувати щось набагато більше, ніж ти уявляєш у своїх мріях. Не суди Бога по невиправданих надіях. У Нього інше мислення. 

Насправді, життя настільки складне,  наскільки ми його таким вважаємо. От і  все.

Фред Тейлор


Слідкувати за моєю творчістю зовсім нескладно. Про кожну нову публікацію я повідомляю на своїх сторінках у соціальних мережах (Vkontakte, Facebook, Twitter, Google+). Але якщо ви не зареєстровані в жодній з них або ж вам просто незручний такий спосіб новин, тоді ви можете підписатися на розсилку по електронній пошті (у правому нижньому кутку екрана введіть свій email і натисніть «подписаться») і таким чином не пропускати жодного нового запису
Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s