Коли навколо нікого…

Шум автівок, звуки, що роздаються десь від переповненої площі, гавкіт якихось бездомних собак, люди, кожен з яких з похмурим обличчям кудись поспішає, – буденність життя, від якого час від часу шукаєш відпочинок. Можливо, це здається дивним, але інколи виникає бажання втекти дуже далеко, подалі від них, оточуючих, якихось своїх проблем. Нічого особливого, тільки розділити цей час із самим собою, залишитись на одиниці, не бачити і не чути нікого, окрім шуму вітру та легкого шарудіння листя дерев довкола…

Звісно, хотілося би розтягнути цей момент надовго, але зараз – хоча б на день, на декілька годин. Наприклад, знайти хатинку в незайманому лісі, десь біля озера. Осіннім теплим вечором на веранді, в кріслі-гойдалці, завернувшись шерстяним пледом, попивати ще гарячий ароматний чай. Закрити очі та відчувати тишу. Зараз не потрібно хвилюватись про постійні турботи і час, якого завжди так мало, зараз ти по-справжньому насолоджуєшся життям. Світ виглядає інакше, тому що зникає злість на людей, вони чомусь припинили дратувати, їх просто немає поряд. Можна нарешті відкрити той далекий ящик, у який постійно відкладав те, про що хотів порозмислити, прийняти рішення щодо майбутнього. Не задзвонить телефон і не прийде оповіщення у фейсбуці чи твітері, тому що усі ґаджети залишені далеко звідси. Тепер є можливість помріяти про щось, здавалося б, нереальне, але таке бажане, навіть, якщо ніколи не робив цього раніше. Взагалі, ніхто не заважає робити багато речей, які не робив ніколи: закричати на всю горлянку, виплеснувши накоплену груду емоцій, лежати на траві, дивлячись у зоряне небо, до світанку – усе це можна зробити зараз, ти володар свого часу і це твій чарівний світ у реальності.

Відкриваєш очі і знову чуєш шум автівок, людей, знову все навкруги примушує згадати про проблеми, метушню повсякденних справ, недостачу часу, ти знову тут, у цьому безглуздому хаосі.

Кожному з нас необхідно робити перерву, під час якої, відпочиваєш від усього, що так стискає стомлює тебе. Життя надто коротке, аби вічно бути зайнятим турботами та хвилюваннями. Усіх грошей не заробиш, кожну справу не доведеш до досконалості. Ти не тільки відпочиваєш, але також маєш можливість так багато чого обміркувати, можливо, знайти проблему в самому собі або щось інше. Саме це тамує душу, саме це може змінити все назавжди.

Фред Тейлор


Слідкувати за моєю творчістю зовсім нескладно. Про кожну нову публікацію я повідомляю на своїх сторінках у соціальних мережах (Facebook). Але якщо ви не зареєстровані в жодній з них або ж вам просто незручний такий спосіб новин, тоді ви можете підписатися на розсилку по електронній пошті (у правому нижньому кутку екрана введіть свій email і натисніть «подписаться») і таким чином не пропускати жодного нового запису. 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s